کارگروه اخلاقی و تربیتی بسیج فرهنگیان مازندران ،روز پنج شنبه مورخه 95/11/7 در مرکز امامت سپاه کربلا با سخنرانی جناب آقای رنجبر و باحضور روسا و دبیران کارگروه اخلاقی تربیتی شهرستانها برگزار گردید.
روز سه شنبه مورخه 95/11/12 به مناسبت اولین روز دهه مبارک فجر به پاس یاد و خاطره و ایثار و پیروزی رزمندگان اسلام و ارواح طیبه شهدا ایستگاه صلواتی با حضور گسترده کارکنان در اداره کل آموزش و پرورش برپا گردید. که با قرائت فاتحه یاد و خاطره امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب گرامی داشتند.
کارگاه توانمندسازی پژوهشی فرهنگیان بسیجی روز پنج شنبه مورخه 95/11/7 در مرکز امامت سپاه کربلا با تدریس دکتر معتمدی از اساتید و پژوهشگر نمونه استانی برگزار گردید.
کانون بسیج فرهنگیان شهرستان سیمرغ نشستی را با موضوع "چشم انداز سند تحول آموزش و پرورش "با حضور فرهنگیان شهرستان در کانون سیمرغ سبز آموزش و پرورش شهرستان با دعوت از آقای دکتر گلدوست استاد دانشگاه و پژوهشگر استان برگزار نموده است .
1
2
3
4

اخبار

سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز در دو قطب ساری و رامسر با حضور 4000 دانش آموز منتخب در 10 رشته برگزار می شود.که قطب اول آن در تاریخ 28 لغایت 29 فروردین در اردوگاه شهدای دانش آموز استان برگزار شد.
در جلسه حلقه صالحین که در اداره کل کانون پرورش فکری مازندران برگزار شد، اعضای این حلقه بر ضرورت کار فرهنگی جهت حمایت از تولید ملی تاکید کردند
در ابتدای این جلسه گلستان اکبری مسوول شورای امر به معروف و نهی از منکر این کانون با تاکید بر احیای این فریضه در کانون پرورش فکری به تشریح عملکرد این شورا در یکسال گذشته پرداخت.وی با بیان برخی از مهمترین اقدامات یکسال گذشته این شورا در کانون مازندران افزود: برگزاری جلسات ماهیانه- مسابقات مفاهیم قرآنی- برگزاری برنامه ها و فعالت های مدافعان عفاف و حجاب با همکاری مراکز فرهنگی و هنری استان- شرکت کارکنان و مخاطبان کانون در راهپیمایی عفاف و حجاب- برگزاری فعالیت های معروف ار سوی مدیر کل استان و کارشناسان فرهنگی در ایام ماه مبارک رمضان- جلسات آشنایی با قرآن، احکام، روزه و آشنایی با مساجد و اماکن مذهبی- جلسات آشنایی با مسایل تربیتی- سخنرانی های کارشناسی در مناسبت های مذهبی-جلسات پرسش و پاسخ در خصوص امر به معروف و نهی از منکر –اهدای کتاب در مدارس روستایی و بیمارستان های دارای بخش کودک-شرکت همکاران در آموزش تربیتی و معارف سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان- کارگاه های آموزشی ویژه کارکنان اداره کل- قرائت کتاب های دینی پس از نمار مانند مفاتیح احیا، نهج البلاغه ودیگر موارد از این دست برنامه ها بوده اند.
به گزارش کانون بسیج فرهنگیان اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران، جلسه ستاد بزرگداشت مقام معلم باحضور معاون پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش مازندران، مدیرکل امور اجتماعی استانداری مازندران و مدیران دستگاه های اجرایی استان در استانداری مازندران برگزار شد.
به گزارش کانون بسیج فرهنگیان اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران عصر روز یکشنبه مورخ 96/01/20 مراسم بزرگداشت چهلمین روز شهید گمنام با حضور مسئولین پردیس صدیقه طاهره (س)، پردیس دکتر شریعتی و دانشجویان در نمازخانه سرای دانشجویی پردیس برگزار گردید