کارگروه اخلاقی و تربیتی بسیج فرهنگیان مازندران ،روز پنج شنبه مورخه 95/11/7 در مرکز امامت سپاه کربلا با سخنرانی جناب آقای رنجبر و باحضور روسا و دبیران کارگروه اخلاقی تربیتی شهرستانها برگزار گردید.
روز سه شنبه مورخه 95/11/12 به مناسبت اولین روز دهه مبارک فجر به پاس یاد و خاطره و ایثار و پیروزی رزمندگان اسلام و ارواح طیبه شهدا ایستگاه صلواتی با حضور گسترده کارکنان در اداره کل آموزش و پرورش برپا گردید. که با قرائت فاتحه یاد و خاطره امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب گرامی داشتند.
کارگاه توانمندسازی پژوهشی فرهنگیان بسیجی روز پنج شنبه مورخه 95/11/7 در مرکز امامت سپاه کربلا با تدریس دکتر معتمدی از اساتید و پژوهشگر نمونه استانی برگزار گردید.
کانون بسیج فرهنگیان شهرستان سیمرغ نشستی را با موضوع "چشم انداز سند تحول آموزش و پرورش "با حضور فرهنگیان شهرستان در کانون سیمرغ سبز آموزش و پرورش شهرستان با دعوت از آقای دکتر گلدوست استاد دانشگاه و پژوهشگر استان برگزار نموده است .
1
2
3
4

اخبار

طی حکمی از سوی مدیرکل آموزش و پرورش مازندران «حسین علی‌نژاد» به عنوان مدیر آموزش و پرورش بابل منصوب شد.
در هفته عفاف و حجاب نمایشگاه عکس در اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران برگزار شد
معاون حوزه علمیه استان مازندران با بیان اینکه حجاب نشانه سلامت و غلبه عقلانیت بر دیگر جنبه ها است، گفت: عفاف و حجاب، هماهنگی با فطرت انسان است.
در آستانه فرا رسیدن هفته عفاف و حجاب جلسه ستاد عفاف و حجاب آموزش و پرورش استان مازندران در دفتر معاونت پرورشی و فرهنگی استان با حضور اعضای ستاد برگزار گردید .
پروردگارا مرا در هر کار با صداقت وارد کن و با صداقت خارج ساز و از سوی خود حجتی یاری کننده برایم قرار ده «سوره اسراء ، آیه۸۰ »