برگزاری دوره طرح ولایت فرهنگیان در مشهد مقدس
برگزاری دوره طرح ولایت فرهنگیان در مشهد مقدس
در اولین دوره از مسابقات قرآن و عترت سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور در مشهد
ولین دوره مسابقات قران و عترت سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور با حضور قاریان، حافظان و علاقمندان قران کریم و کارکنان آموزش و پرورش استثنایی کشور در مشهد مقدس برگزار گردید.
کارگروه اخلاقی و تربیتی بسیج فرهنگیان مازندران ،روز پنج شنبه مورخه 95/11/7 در مرکز امامت سپاه کربلا با سخنرانی جناب آقای رنجبر و باحضور روسا و دبیران کارگروه اخلاقی تربیتی شهرستانها برگزار گردید.
روز سه شنبه مورخه 95/11/12 به مناسبت اولین روز دهه مبارک فجر به پاس یاد و خاطره و ایثار و پیروزی رزمندگان اسلام و ارواح طیبه شهدا ایستگاه صلواتی با حضور گسترده کارکنان در اداره کل آموزش و پرورش برپا گردید. که با قرائت فاتحه یاد و خاطره امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب گرامی داشتند.
1
2
3
4
مسئول سازمان بسیج فرهنگیان سپاه کربلا از کانون بسیج فرهنگیان محموداباد سرکشی بعمل آوردند.
کارگاه آموزشی با موضوع تبیین سند تحول بنیادین آموزش و پرورش با حضور دانشجویان پردیس صدیقه طاهره (س) در روز یک شنبه مورخ 21/8/97 در دانشگاه فرهنگیان پردیس صدیقه طاهره (س) برگزار شد.
جلسه با تلاوت آیاتی چند ازکلام الله مجیدآغاز گردید. جلسه ستاد هماهنگی هفته بسیج، به ریاست سرهنگ حسینی برگزار شد.سرهنگ حسینی مدیر کانون در این جلسه ضمن خیر مقدم به حضار پیشاپیش فرارسیدن هفته بسیج را به همه بسیجیان تبریک عرض نموده و گفت انشاء ا.. بتوانیم ادامه دهنده راه شهدای عزیز و بسیجیان سرفراز باشیم آنان که در سالهای جنگ تحمیلی رشادتها و از جان گذشتگی های شان باعث تثبیت نظام نوپای جمهوری اسلامی گردید به گونه ای که امام خمینی(ره) در دعاهایشان خواستار محشور شدن با بسیجیان بودند.همچنین ایشان افزودند همانگونه که بسیجیان در 8 سال دفاع مقدس حماسه آفریدند. امروزه نیز با توجه به اینکه دشمن تمام توان خود را برای انحراف نظام بکار می گیرد بسیجیان باید در تمام عرصه ها حضور داشته باشند ودر مقابل تهدیدات، حماسه ساز باشند
عباس ابراهیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان مازندران طی نامه ای از تلاش های دکتر کسائیان ، مدیر امور پردیس های استان مازندران به دلیل انجام برنامه ها و فعالیت های انجام شده دانشگاه در امر توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز، قدردانی کرد.