در اولین دوره از مسابقات قرآن و عترت سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور در مشهد
ولین دوره مسابقات قران و عترت سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور با حضور قاریان، حافظان و علاقمندان قران کریم و کارکنان آموزش و پرورش استثنایی کشور در مشهد مقدس برگزار گردید.
کارگروه اخلاقی و تربیتی بسیج فرهنگیان مازندران ،روز پنج شنبه مورخه 95/11/7 در مرکز امامت سپاه کربلا با سخنرانی جناب آقای رنجبر و باحضور روسا و دبیران کارگروه اخلاقی تربیتی شهرستانها برگزار گردید.
روز سه شنبه مورخه 95/11/12 به مناسبت اولین روز دهه مبارک فجر به پاس یاد و خاطره و ایثار و پیروزی رزمندگان اسلام و ارواح طیبه شهدا ایستگاه صلواتی با حضور گسترده کارکنان در اداره کل آموزش و پرورش برپا گردید. که با قرائت فاتحه یاد و خاطره امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب گرامی داشتند.
1
2
3
4

اخبار

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در جلسه کمیته راهبردی امنیت اطلاعات و فناوری با ابراز خرسندی از تلاشهای صورت گرفته گفت: رعایت حفاظت و امنیت فناوری اطلاعات باید در تمام حوزه های آموزش و پرورش به عنوان یک اصل مدنظر قرار گیرد.
آموزش ضمن خدمت آشناسازی جامعه فرهنگیان با سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و توانمند سازی فرهنگیان در مقابله با جنگ نرم روز شنبه مورخ96/9/18 به مدت 3 روز در نمازخانه دارالقرآن اداره آموزش و پرورش ناحیه یک با حضور جمعی ازفرهنگیان برگزار شد.
حضور مردم و فرهنگیان شهرستان تنکابن در محکومیت اغتشاشات اخیر، بار دیگر برای حفظ آرمان‌های انقلاب به میدان آمده و با مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه‌ای تجدید بیعت کردن
طی مراسمی باحضور مدیرکل آموزش و پرورش مازندران، معاونین و کارکنان ضمن تقدیر از زحمات دکتر محمد قنبری معاون پژوهش وبرنامه ریزی، محمد علی جوادی بورا به عنوان معاون پژوهش و برنامه ریزی منصوب شد
دوره ضمن خدمت با عنوان تربیت اسلامی با تکیه بر قرآن و احادیث