شنبه, 06/31/1397 - 11:14 mazandaran-admincb

با حکم مدیرکل آموزش و پرورش مازندران: علی بیگی مدیر آموزش و پرورش بهشهر شد

صادق علی بیگی با حکم مدیرکل آموزش و پرورش مازندران به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش بهشهر منصوب شد.
با حکم مدیرکل آموزش و پرورش مازندران: علی بیگی مدیر آموزش و پرورش بهشهر شد

صادق علی بیگی با حکم عسکری نیکزاد مدیرکل آموزش و پرورش مازندران به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش بهشهر معارفه و از زحمات قربانعلی کرمی سرپرست آموزش و پرورش تقدیر و تشکر شد.

مدیر جدیدآموزش و پرورش شهرستان بهشهر در این مراسم ایام سوگواری سالار شهیدان را تسلیت و به اهمیت نظام آموزش و پرورش برای تربیت سرمایه های اجتماعی اشاره کرده و گفت: تصاحب جایگاه های مدیریتی باید با هدف ارائه خدمت به مردم باشد.

علی بیگی از تلاش های مدیر سابق آموزش و پرورش بهشهر تشکر کرد و یادآور شد: شهرستان بهشهر زیستگاه علما و سرداران بزرگ است که امیدوارم بتوانم در جایگاه مدیریتی جدید و با تلاش برای خدمت به خلق نقش موثری در تعلیم و تربیت این شهر داشته باشم و تحول درستی را که شایسته مردم این شهر است محقق کنم.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران نیز در این مراسم گفت: آموزش و پرورش کارآمد ترین نهاد اجتماعی است که آنچه در آن اتفاق می افتد در قالب فعالیت های مدرسه شکل می گیرد.

اسفندیار نظری به 3  اتفاق مهم در مدارس اشاره کرده و بیان داشت: کسب دانش، مهارت زندگی به همراه کسب مهارت در کسب و کار از مهم ترین برنامه هایی است که باید در مدارس به خوبی محقق شود.

وی آموزش و نگهداری را دو چالش مهم پیش روی آموزش و پرورش برشمرد وبا بیان اینکه پیام مهم سند تحول بنیادین تربیت است، ادامه داد: این مفهوم در سند تحول بنیادین به معنی ایجاد موقعیت یادگیری است و این بدین معناست که یک نظام آموزشی باید به یک نظام فرهنگی تبدیل شود.

نظری از تلاش های مدیر سابق آموزش و پرورش بهشهر تشکر کرده و خدمت به مردم را از اولویت های مسئولان دانست و تأکید کرد: تقویت سرمایه اجتماعی و تربیت نیروی انسانی توانمند،آینده نگر و دارای عقلانیت و تدبیر از ماموریت های مهم آموزش و پرورش است.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه نیروی انسانی در مدارس باید به گونه ای تربیت شود که بتواند با خلق سازمان یادگیرنده در گسترش و تعمیق فرهنگ و روابط انسانی موثر عمل کند، اظهار داشت: تربیت دانش آموزان به عنوان نیروهایی خلاق و کارآفرین از مهم ترین وظایف تربیتی مدارس است.

وی هدف سند تحول بنیادین را حیات طیبه نامید و گفت: تبدیل انسان های خام و مستعد به انسان های سالم، خلاق و متعادل از ویژگی های سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش است.

برچسب
مطالب مرتبط