شماره مطلب: 23610

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران مطرح کرد: کار پزشک، هم ارزش معنوی دارد و هم ارزش اجتماعی

«عسکری نیکزاد» در مراسم تجلیل و قدردانی از پزشکان، دندانپزشکان و کادر درمانی مرکز فرهنگیان استان، ارزش خدمات درمانی را بسیار «والا» توصیف کرد و سالروز تولد ابوعلی سینا و «روز پزشک» را به مدیریت، کارکنان و کادر درمانی مرکز تبریک گفت.

مدیرکل آموزش و پرورش در مراسمی که به‌مناسبت روز پزشک برای قدردانی از کادر درمانی این مرکز برگزار شد  خطاب به پژشکان مرکز گفت: شخصاً از زحماتی که شما برای فرهنگیان عزیز می‌کشید، سپاسگزارم به این دلیل که بر روی خدمات نمی‌توان قیمت گذاشت.

نیکزاد در ادامه افزود: پزشک و طبیب از دیرباز در فرهنگ مردم این سرزمین جایگاهی ویژه داشت و گاه از پژشک با واژه «حکیم» یاد می‌شد و حکیم کسی بود جامع علوم بود و هم  به درمان جسم می‌پرداخت و هم به‌دنبال شفای دردهای روحی و روانی مردم بودند.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس آمار، پزشکان و معلمان در جلب اعتماد اجتماعی، معلمان و پزشکان در رتبه اول و دوم هستند و ارزش معنوی و اجتماعی کار پزشکان را نمی‌توان نادیده گرفت و براین اساس ما هرساله برخود وظیفه می‌دانیم سالی یکبار همزمان با روز پزشک، از شما پزشکان، دندانپزشکان، کادر درمانی، مدیریت وکارکنان درمانگاه فرهنگیان قدردانی کنیم.

نیکزاد در پایان سخنان خود همچنین از تلاش خانم دکتر ولی پور مدیریت درمانگاه فرهنگیان و جناب بریمانی که وقت گذاشتند و از زندگی خود برای افزایش خدمات رفاهی فرهنگیان مایه گذاشتند، قدردانی کرد.

در ادامه خانم دکتر ولی پور نیز سالروز تولد ابوعلی سینا و روز پزشک را به حاضران تبریک گفت سپس  ضمن معرفی مختصر مجموعه درمانگاه فرهنگیان، از تلاش صادقانه کادر درمان قدردانی کرد که علیرغم مشکلاتی که در بخش مطالبات دارند، اما همچنان صادقانه در خدمت معلمان عزیز هستند و از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند.

در پایان این مراسم پزشکان و مجموعه کادر درمانی ضمن معرفی مختصر خود، به ارائه دیدگاه و نظرات خود پرداختند.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.